Wirtualny spacer
Szukasz produktu. Zadzwoń do nas: 59 862 77 44

Szanowni Państwo,
w związku z wejściem w życie przepisów europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), z dniem 25 maja 2018 roku  w spółce „MALAM” Andrzej Malinowski i Michał Malinowski Sp. j. ulega zmianie polityka prywatności oraz polityka bezpieczeństwa danych osobowych, co wynika z konieczności dostosowania się do nowych przepisów oraz zapewnienia jak najlepszej ochrony Państwa danych.
W związku z powyższym informujemy, że:
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest „MALAM” Andrzej Malinowski i Michał Malinowski Sp. j. ul. Abrahama 5, 84-300 Lębork, tel.: 59 8624-818, adres e-mail: sklep@malam.pl
2. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy kupna-sprzedaży.
3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do realizacji umowy kupna-sprzedaży oraz jej dokumentowania, a także mogą być wykorzystywane do celów marketingowych Administratora (związanych z prowadzeniem działalności handlowej).
4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
5. Udostępnione przez Państwa dane nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
6. Udostępnione przez Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu.
7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie.
Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na dalsze przetwarzanie danych osobowych, mogą Państwo w dowolnym momencie cofnąć zgodę – przesyłając lub dostarczając informację o braku zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: sklep@malam.pl, telefonicznie: 59 8624-818, drogą pocztową: ul. Abrahama 5, 84-300 Lębork lub osobiście w siedziby firmy. Przy cofnięciu lub braku zgody na przetwarzanie danych osobowych dane zostaną natychmiastowo i trwale usunięte z naszych zasobów.
Z wyrazami szacunku,

„MALAM” Sp. j.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.