Wirtualny spacer
Szukasz produktu. Zadzwoń do nas: 59 862 77 44

Firma powstała w 1990 roku jako spółka cywilna dwóch braci. Od lutego 2002 roku na mocy obowiązujących przepisów prawnych musiała przekształcić się w spółkę jawną. Współpracujemy z wieloma firmami na terenie całego kraju.


Nasza załoga to 17 osób cechujących się znakomitą znajomością branży i skutecznością w działaniu.Załoga jest stała o dużym doświadczeniu i dużej skuteczności w działaniu. Jesteśmy solidnym i sprawdzonym partnerem dla dostawców i odbiorców. Wyznajemy zasadę, że z transakcji handlowej powinny być zawsze zadowolone dwie strony. Aby sprostać oczekiwaniom klientów oferujemy bardzo duży asortyment towarów i terminowość dostaw.


Oferujemy wyjątkowo duży asortyment towarów dla produkcji, usług, remontów i inwestycji budowlanych a każdy produkt jest dostępny od ręki, zakupione towary możemy też przewieźć do klienta ( niezależnie od tego świadczymy też usługi transportowe).


Świadczymy także usługi: instalujemy stolarkę PCV i aluminium, zajmujemy się również montażem drzwi i bram garażowych. Przejrzystość naszych działań i szybki rozwój został doceniony przez miesięczniki i organizacje branżowe, które przyznały nam nagrody : Diament Miesięcznika Forbes 2009, Certyfikat Przejrzysta Firma 2009 i Gazela Biznesu 2009.


Centrum Techniczno Budowlane Malam
ul.Abrahama 5, 84-300 Lębork
059 862 77 44, 0693 777 800
www.malam.com.pl
www.malam.plD&D - Certyfikat Przejrzysta Firma. Nadawany za publikację sprawozdań finansowych lub przekazanie ich Dun and Bradstreet Poland Malam A.Malinowski i M.Malinowski Sp.j.

Menadżer ziemi Lęborskiej 2012 roku

Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy MALAM sp.j do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm - 2017 rok.

Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy MALAM sp.j do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm - 2016 rok.

Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy MALAM sp.j do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm - 2015 rok.

Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy MALAM sp.j do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm - 2014 rok.

Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy MALAM sp.j do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm - 2012 rok

Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy MALAM sp.j do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm.Zarząd organizacji pracodawców "Pracodawcy Pomorza" z siedzibą w Gdańsku uchwałą nr 46/2011 z dnia 10.10.2011 przyjął w poczet członków firmę "MALAM" Andrzej Malinowski , Michał Malinowski Spóła Jawna z siedzibą w LęborkuSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.